Videos

Acceleration and Pre-Incubation Center

BAMBU, so that entrepreneurs can develop their ideas and projects they want to implement; a centre that enables them to receive training, consultancy, and mentoring support on issues such as creating and developing business models, benefiting from grant programs and learning about intellectual property, and incorporation law.

Apply Now
Ön Kuluçka

 

 

Ön Kuluçka merkezinde sağlanan hizmetler nelerdir?

Paylaşımlı Ofis
Paylaşımlı
Ofis Ortamı
Teknik Altyapı
Teknik
Altyapı
Prototipleme Atölyesi
Prototipleme
Atölyesi
Girişimci Koçluğu
Girişimci
Koçluğu

 

 Hızlandırma Programı nedir?
Fikirden iş planı yazımına, pazarlamadan, finans kaynaklarına erişim gibi farklı ihtiyaç alanlarındaki eksikleri giderebileceği yoğun mentorluk, temel kanvas becerileri ve tamamlayıcı iş geliştirme eğitimleri ile kendi işinizi hızla geliştirebileceğiniz bir programdır. Hızlandırma programı, hayata geçmek üzere olan projelerin daha hızlı bir şekilde pazara çıkmalarını sağlayarak ticari hayata atılmalarını kolaylaştırmayı ve büyümelerini amaçlamaktadır.

Hızlandırma Programında sağlanan hizmetler nelerdir?
Girişimcilik ve İş Modeli Eğitimleri, - İşletme Eğitimleri ve Çalıştayları,- Networking Eğitimleri, - Mentorluk, - Finansal Kaynaklara Erişim, - Ortak çalışma alanı, - Girişimci Koçluğu, - Ekosisteme Erişim, - Fikri Mülkiyet Sınai Haklar Desteği, - Stratejik Plan Geliştirme Desteği, - Ürün Geliştirme Desteğine Erişim,

Stratejik Plan Geliştirme Desteği:
Stratejik planlama, mevcut girişimlerin gelecekte başarılı olabilmesi için gerekli prosedürlerin ve operasyonların geliştirilmesi ve geleceğin tasarlanması sürecidir. Bu süreçte iş fikri veya girişimi olan girişimcilere yönelik amaçlarının saptanması, hedeflerin belirlenmesi konusunda gerekli destekleri sağlamaktadır.

© Copyright 2019. All Right Reserved By DEPARK