BLOG

Google Hashcode 2022

Pin it Share Tweet   26 Ocak 2022Google Hash Code Challenge Heyecanına Sizleri de Davet Ediyoruz!

 

Dokuz Eylül Üniversitesi ev sahipliğinde DEPARK BAMBU Hızlandırıcı ve Ön Kuluçka Merkezi organizasyonunda tüm dünya ile eş zamanlı olarak Google Hash Code Challenge Yarışması Ön Elemeleri 24 Şubat 2022’de saat 20.30-00.30 arasında gerçekleştirilecek.

DEPARK Firması BİMAR'ın sponsorluk desteğiyle yarışmaya "Dokuz Eylül Univ. BAMBU-DEPARK Hub İzmir" den katılan tüm katılımcılar

arasından hub birincisi olan ekip 2.000 TL'ye kadar ödül kazanma şansını yakalayacaktır. 

 

Önemli Not: Ödül kazanma şansı için katılımcıların başvuru sırasında katılım yeri olarak ‘Dokuz Eylül Univ. BAMBU-DEPARK Hub İzmir’ seçeneğinin seçilmesi önemlidir.

Yarışma Öncesi Deneyim Paylaşımı

 

Dokuz Eylül Univ. BAMBU-DEPARK Hub İzmir Hub’ı olarak ağımıza katılan tüm katılımcılarımızı 19.00 da kayıtlı e-posta adreslerinize göndereceğimiz linke tıklayarak “deneyim paylaşımı” söyleşimize katılmaya davet ediyoruz. Önceki Hash Code a katılan ekiplerimizin verecekleri bilgiler ile zaman kullanımından yaklaşıma kadar bir çok konuya değinecek ve yarışma öncesi heyecanını birlikte paylaşacağız.

20.00 Google canlı yayını sonrasında  20.30 da başlayacak maraton 00.30’da sona erecek.

 

Takvim:

 

19:00 - BİMAR AŞ Teknik Lideri Serkan APUL ile tecrübe paylaşımı

20:00 - Google Canlı yayının başlangıcı

20:30 - Hackathon başlangıcı

00:30 - Hackathon kapanışı

 

 

 

Detaylı bilgi ve kayıt için:  https://codingcompetitions.withgoogle.com/hashcode

Son Kayıt Tarihi: 23 Şubat 2022 Saat: 11:00

Önemli Not: Ödül kazanma şansı için katılımcıların başvuru sırasında katılım yeri olarak ‘Dokuz Eylül Univ. BAMBU-DEPARK Hub İzmir’ seçeneğinin seçilmesi önemlidir.

 

 

 

 

 

Google Hash Code Nedir?


Hash Code, Avrupa, Orta Asya ve Afrika çapında öğrenciler ile sektörün profesyonellerine yönelik Google tarafından düzenlenen bir programlama yarışmasıdır. 18 yaş üzeri bilgisayar programcılığına ilgi duyan öğrencilerin ve çalışan profesyonellerin takımlar şeklinde katılabilecekleri yarışmada Google’da karşılaştıklarına benzer gerçek algoritmik problemleri çözmeye çalışacaklar. Bilgisayar programcısı gençleri ve profesyonelleri dünyayla buluşturacak etkinliğe kayıtlar ücretsiz olup, programlama dillerinden birine hâkim tüm girişimci adaylarının ve profesyonellerin katılımına açık olacaktır. Yarışmaya katılmak isteyenlerin 2 kişi, 3 kişi veya 4 kişilik takımlar kurmaları gerekmektedir.
28 Şubat tarihinde gerçekleştirilecek ön elemelerden sonra en yüksek puanı toplayan takımlar, Google İrlanda ofisine davet edilerek, düzenlenecek finallerde yarışacaklar.

© Copyright 2019. All Right Reserved By DEPARK